MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Emmafåtölj 11744098
nr 1174 4098
Emmafåtölj
sent 1800-tal, slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 9 april 2018
kl 20:36:28
100 kr
150 kr
200 kr